NOWOŚĆ – bogate opcje naszych samodzielnych systemów

Dzięki naszej pasji do technologii i innowacji zapewniamy ten wyjątkowy dodatek na drodze do sukcesu. Mając to na uwadze, nasze opcje i akcesoria powstają we współpracy z piekarnią „der-Brotmacher”. Co ma więcej sensu niż orientowanie się bezpośrednio na podstawie.

Funkcja podnoszenia i pochylania

Optymalne opróżnianie i czyszczenie wnętrza kontenera poprzez podniesienie jednostki kontenera o około 12 °. Wbudowane jednostki liniowe są zasilane elektrycznie i nie wymagają konserwacji.

Ważenie wszystkich surowców, w tym wody, za pomocą czterech ogniw obciążnikowych

Ważenie wszystkich surowców, w tym wody, za pomocą czterech ogniw obciążnikowych. Są one zamontowane na ramie ważącej. Jeśli zarezerwowałeś opcję funkcji podnoszenia / pochylania, ogniwa obciążnikowe nie będą działać podczas fazy przechylania. Jeśli pożądane jest częściowe usunięcie, gdy jednostka kontenera jest pochylona, ogniwa obciążnikowe muszą być zainstalowane pod systemem; w tych okolicznościach mobilna wersja systemu nie jest możliwa.

Jeśli nie są używane żadne ogniwa obciążnikowe, woda jest dodawana za pomocą pomiaru przepływu z zaworem elektromagnetycznym umieszczonym na wlocie.

Jeśli nie są używane żadne ogniwa obciążnikowe, woda jest dodawana za pomocą pomiaru przepływu z zaworem elektromagnetycznym umieszczonym na wlocie. W tym przypadku surowce są ważone, na przykład za pomocą wagi podłogowej, przed dodaniem. W przypadku systemów TRK75, TRK150 i TST50, TST100 zwykle zalecamy ciągły pomiar ze względu na koszty wynikające ze stosunkowo niewielkiej ilości surowców.

Automatyczne czyszczenie

Lance czyszczące zintegrowane z przodu, wyposażone w obrotowe głowice natryskowe Lechler. Sterowanie dwoma elektrozaworami przełączanymi w odstępach czasu. W zależności od lokalnych warunków możliwe przy niskim lub wysokim ciśnieniu.

Umfangreiches Zubehör für unsere Stand-Alone-Anlagen

Gotowanie pod ciśnieniem

Ta funkcja działa na zasadzie „szybkowaru”. Na przykład gotowane kawałki mąki pod ciśnieniem około 0,4 bara, w porównaniu z poprzednim, w zależności od ilości około 25 Min. produkowany. Na przykład gotowanie kawałków słodu wymaga zwykłego czasu gotowania. To, czy ta opcja pozwoli zaoszczędzić zarówno energię, jak i koszty personelu w perspektywie długoterminowej, zależy od najbardziej potrzebnego naczynia.

Automatyczne odpowietrzanie

Zawór kulowy z siłownikiem i monitorowaniem ciśnienia znajduje się w położeniu korka odpowietrzającego do odpowietrzania. Podczas czyszczenia przechodzi do pozycji pojemnika i otwiera się elektrozawór. Zwykle systemy TRK są wyposażone tylko w korek wentylacyjny, który należy zdjąć w celu wyczyszczenia. Jeśli zarezerwowałeś funkcję drukowania, automatyczne odpowietrzanie jest wliczone w cenę. W systemach TST zawór kulowy służy do odgazowywania i jest uruchamiany okresowo w celu odpowietrzenia. W tym czasie zawór elektromagnetyczny pozostaje zamknięty. Tryb czyszczenia działa jak w systemach TRK.

Karmienie kolumnowe

Oferujemy podajniki kolumnowe do naszych samodzielnych wersji TRK350, TRK550 i TST300 – TST800. Są one wyposażone w wózki 200L. Mogą one na przykład zostać wypełnione w Twoim magazynie i przetransportowane do Twojego systemu. Teraz po prostu wepchnij wózki do strefy załadunku i opróżnij surowiec do pojemnika systemowego. Podajniki można również stosować w połączeniu z systemami TRK150, TRK250 i TST100, TST200 Wersja 1. Aby uniknąć zmostkowania produktu w wózku, u góry kolumny zamontowany jest silnik wibracyjny. Jest to aktywowane podczas fazy przechylania.

Przegląd maszyny do ciasta

Nasze indywidualne kontrole przestrzeni paletowej są opłacalną alternatywą dla załadunku kolumn. Oczywiście wymagają one nieco więcej miejsca na podłodze niż nasze zintegrowane na stałe podajniki kolumnowe. Wolna przestrzeń pod kontrolą to miejsce na kolejne palety

Oprócz różnorodnych opcji zaprojektowaliśmy również przydatne akcesoria do naszych systemów

Innowacyjne systemy opróżniania dla większej wydajności

(Ryc.1) Dzięki innowacyjnej funkcji „podnoszenia” w naszych systemach pozostaje tylko ok. 1 kg produktu przy opróżnianiu np. Kawałków potrawy i ziarna. Ten pozostały produkt można zebrać i poddać recyklingowi za pomocą naszych systemów opróżniania. Jeśli w pobliżu nie ma odpływu do czyszczenia, systemy te nadają się również do zbierania wody czyszczącej. Dzięki zintegrowanemu wózkowi można go łatwo przetransportować w odpowiednie miejsce i opuścić.

Pojemniki zbiorcze do przechowywania i suszenia

(Ryc.2) Uzupełniamy naszą obecną gamę akcesoriów o nasze pojemniki do zbierania ziaren i nasion lub kawałków gotowania i ziaren. Pojemnik 50L zawiera perforowaną płytę z przekładkami i rurkami wentylacyjnymi, dzięki czemu ziarna i nasiona mogą być suszone w tym samym czasie co przechowywanie.

Entleersystem
Kiste Trocknung

Zwykle zawarte w dostawie

Podestleiter

Dostępna w handlu drabina platformowa

Einschütthilfe

Wytrząsanie okrągłych otworów do napełniania

Klappbares Podest

Rozkładana platforma dla wersji TRK 2

Rekomendujemy spotkanie TeamViewer przed przygotowaniem oferty

Prezentacja online
Oprogramowanie 3D

Umów się teraz na spotkanie
Angebot Onlinepräsentation

Umów się na wycofanie!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Umów się teraz na telefon! Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Danke für deine Nachricht. Es wurde gesendet.
Beim Versuch, Ihre Nachricht zu senden, ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]